Máme v době nouzového režimu ČR zavřeno

Od 16. března 2020 v KKC ART uzavíráme prostory centra na Letné do doby ukončení nouzového stavu (cca květen), abychom neohrozili osoby vyššího věku a osoby se zdravotními potížemi. Obecně se nedoporučuje pobyt mimo domov z důvodů zvýšeného zdravotního rizika při nákaze KOVIDEM-19, a protože riziko následků onemocnění stoupá s věkem a s horším zdravotním stavem.

 

Náplň centra KKC ART přesto nadále pokračuje formou vzdáleného vedení lekcí a tvůrčí součinnosti (přes e-mail, telefon), výukou on-line kurzů prostřednictvím www.whereby.com/kkc.art v ráci projektu KKC ART do obýváku. Nabízíme možnost výpůjčky výtvarných potřeb pro práci doma, ale i výtvarné konzultace po telefonu či po mailu. Své domácí práce prosím zasílejte v podobě fotografické reprodukce ke konzultaci a výsledná díla ke sdílení na email: kkc.art@seznam.cz


V případě nevyhnutelné návštěvy v KKC ART se na ní prosím předem domluvte po emailu či telefonicky (např. pro vyzvednutí výtvarných pomůcek) a dodržujte prosím zvýšené hygieny. Okamžitě po příchodu do prostor KKC ART je každý povinen si dobře umýt ruce dezinfekčním mýdlem, které je u umyvadla k dispozici. Ručníky používáme jen papírové.

 

Vzhledem k celkové situaci v ČR se vám budeme snažit v rámci momentální situace centra pomáhat. Prosíme, nepodléhejte panice, ale zároveň dbejte aktuálních hygienických doporučení. Jde o vaše zdraví.

 

S případnými dotazy se prosím obracejte na sociální pracovníky Milana Kudyna, nebo Martina Vlčka a lektory, poraďte se s nimi    na tel. 601 601 412, 602 646 665. V případě návštěvy centra prosím informujte kdy dorazíte.

 

S veškerou úctou a přáním všeho hezkého

Vladimír, Milan, Martin, Lucie, Čeněk, Renáta, Antonín

 

☎ Coronavirus: situace může být nepřehledná, informace matoucí. Máte starosti a obavy? Volejte Linku seniorů 800 200 007. Dáme Vám relevantní informace, pomůžeme Vám se zorientovat a situaci zvládnout.

Linka seniorů je anonymní a bezplatná služba telefonické krizové pomoci.

Kulturně komunitní centrum ART na Letné, Nad Královskou Oborou 55, Praha 7

Číslo projektu: CZ.07.63/0.0/0.0/17_051/0000731

  • Více na našem facebooku